АЛАТАУ АУДАНЫ
әкімінің аппараты
A   A   A
ЖАҢАЛЫҚТАР
Кәмелетке толмағандардың істері және олардың құқықтарын қорғау жөніндегі кезекті комиссия отырысы өтті

12.10.2018

Кәмелетке толмағандардың істері және олардың құқықтарын қорғау жөніндегі кезекті комиссия отырысы өтті



10.10.2018

Президент жолдауы талқыланды



09.10.2018

Жаңа форматтағы атаулы әлеуметтік көмек көрсету бағдарламасы жөнінде ақпараттық-түсіндірмелік жұмыстары жүргізілді


Оқиғалар ОҚИҒАЛАР

17.07.2018

ГРАФИК с населением  УИП Местной полицейской службы УВД Алатауского района


Алатау ауданы ІІБ Жергілікті полиция қызметінің тұрғындармен кездесу кестесі

№№

Ф.И.О.

июль, время, место проведения

август, время, место проведения

сентябрь, время, место проведения

1.    

Кашкеев Мурат Ауесханович


21.08.18г. в 11.00ч., №149


2.    

Нурмахан Куаныш Сейдилдаулы



19.09.18г. в 11.00ч., №114

3.    

Быкыбаев Бакытжан Аскарович

19.07.18г. в 11.00ч., №114



4.    

Рыспаев Нурсултан Абайулы


15.08.18г. в 16.00ч., ОШ-182


5.    

Гумаров Ильяс Калиоллаеквич

20.07.18г. в 16.00ч., ОШ-182



6.    

Мухамеджанов Данияр Азатович


18.08.18г. в 11.00ч., ОШ-154


7.    

Изимов Камиль Азимович


15.08.18г. в 11.00ч., ОШ-149


8.    

Бекбауов Мурат Жанабаевич

14.07.18г. в 16.00ч., ОШ-82



9.    

Салманов Бекзат Мирамбекович

17.07.18г. в 11.00ч.

ОШ №169



10.                      

Тулегенов Нуркен Серикбаевич



20.09.18г. в 11.00ч. ОШ-169

11.                      

Жаксылыков Султан Серикбайулы

20.07.18г. в 11.00ч. ОШ-171



12.                      

Кошанов Жандос Туменбаевич

17.07.18г. в 16.00ч. ОШ-149



13.                      

Рахымжан Ринат


16.08.18г. в 16.00ч. ОШ-171


14.                      

Ташенов Еркегали Галымжанулы


11.08.18г. в 11.00ч. ОШ-156


15.                      

Вырахманов Махат

18.07.2018г. в 11.00ч. ОШ-179



16.                      

Бекишев Айдос Жетписбаевич



23.09.2018г. в 11.00ч. ОШ-156

17.                      

Нурабаев Дамир   Талгатович


24.08.2018г. в 11.00ч. ОШ-156


18.                      

Жекенов   Ризат   Саматулы

17.07.2018г. в 11.00ч. ОШ-156



19.                      

Космуратов Ержан Сауранбекович


21.08.18г. в 16.00ч. ОШ-156


20.                      

Жалгасбаев Думан Толеугазиевич

18.07.18г. в 16.00ч. ОШ-179



21.                      

Масимханов Жалгас


23.08.2018г. в 11.00ч. ОШ-156


22.                      

Досымов Санат Рашидович


16.08.18г. в 11.00ч. ОШ-150


23.                      

Сабаншиев Абзал Абдыхамитович



25.09.18г. в 18.00ч. ОШ-26

24.                      

Слямханов Айдос Аблайханулы

25.07.18г. в 18.00ч. ОШ-26



25.                      

Жолдыбаев Азамат Адильбекович

21.07.18г. в 17.00ч. ОШ-26



26.                      

Сагындыков Еркегали Амангелдыұлы



22.09.18г. в 16.00ч. ОШ-171

27.                      

Жангиров Айбек Бекболатович


24.08.18г. в 16.00ч. ОШ-171


28.                      

Борасынбаев Нуржан Байрамгельдиевич


24.08.18г. в 16.00ч. ОШ-171


29.                      

Назаров Нурлан Ерсинбекович

23.07.18г. в 16.00ч. ОШ-180



30.                      

Калмуратов Мухтар Тасбаевич

12.07.18г. в 16.00ч. ОШ-152



31.                      

Турмаганбетов Наурыз

13.07.18г. в 16.00ч. ОШ-152



32.                      

Примжаров Мырзагали Миргалиулы



16.09.18г. в 18.00ч. ОШ-184

33.                      

Дуров   Нурболат   Нурдаулетович


27.08.18г. в 15.00ч. ОШ-152


34.                      

Сыдык Женисбек Жоламанулы



26.09.18г. в 18.00ч. ОШ-184

35.                      

Кудайберген   Бекзат Расқанұлы

26.07.18г. в 18.00ч. ОШ-184



36.                      

Самбетжанов   Мадияр Джанатович


17.08.18г. в 16.00ч. ОШ-185


37.                      

Ауэсбаев Шамшат Махамбетулы


17.08.18г. в 16.00ч. ОШ-185


38.                      

Асанханов Нурлыбек Орабекович


28.08.18г. в 11.00ч. №181


39.                      

Макетаев Ермек Мырзабекович



28.09.18г. в 18.00ч. ОШ-181

40.                      

Есбосынов   Женис   Бухарбаевич

13.07.18г. в 11.00ч. ОШ-179



41.                      

Ашкеев Рустем Талгатович

13.07.18г. в 11.00ч. ОШ-179



42.                      

Бужиев Ерлан Калдарулы



27.09.18г. в 18.00ч. ОШ-184

43.                      

Бииков Максутбек Мусаханович


28.08.18г. в 16.00ч. ОШ-179



17.07.2018