2019 жылдың 28 желтоқсаны Қазақстан Республикасында жалпы ұлттық аза тұту күні деп жарияланды
АЛАТАУ АУДАНЫ
әкімінің аппараты
A   A   A
ЖАҢАЛЫҚТАР
Almatytv. Алатау ауданыны әкімі аппаратының мобильдік тобы «COVID-19» инфекциясының таралуының алдын алу барысында карантин кезеңінде санитарлық талаптарды сақтау бойынша күнделікті түсіндірме жұмыстарын жүргізеді.

10.07.2020
Almatytv. Алатау ауданыны әкімі аппаратының мобильдік тобы «COVID-19» инфекциясының таралуының алдын алу барысында карантин кезеңінде санитарлық талаптарды сақтау бойынша күнделікті түсіндірме жұмыстарын жүргізеді.


08.07.2020
Жұмыс сапары барысында бүгін аудан әкімі Азамат Қалдыбеков инженерлік желілер құрылысының барысын тексерді.


07.07.2020
Бүгін аудан басшысы Азамат Қалдыбеков Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары Ерлан Тоқтарханұлының қатысуымен ауданның проблемалық мәселелері бойынша көшпелі кеңес өткізді.

Саясат САЯСАТ



Сайлау учаскелерінің комиссия мүшелері


Алатау ауданының аумақтық сайлау комиссиясы

Орталығы: Өтемісұлы көшесі, 109 үй, №169 Жалпы білім беру мектебі, телефон: 263-78- 88, 227-38-00
Төраға - Биржанов Мурат Каргашевич
Төраға орынбасары – Кумашева Гульнара Ашимжановна
Хатшы - Токтаболатова Гулнар Зейноллаевна
Комиссия мүшелері - Салимбаева Булбул Ниетовна, Сыдыкова Карашаш Мупталовна, Сакиева Розугул Табитовна, Қонысбай Роза Абдикадырқызы.

№ 2 сайлау округінің округтік сайлау комиссиясы

Орталығы: Алматы қаласы, Горняцкая көшесі, 5 үй, № 166 Физика-математика лицейі.
Төраға - Абеуова Жамиля Санаковна
Төраға орынбасары – Найзабекова Гульмира Галимжановна
Хатшы - Сұлтан Толқынай Сұлтанқызы
Комиссия мүшелері - Биниязова Акбота Жолдыбаевна, Абдраимова Мадина Омирбековна, Нишанбаева Жулдыз Хамидовна, Бектурсынова Гульмира Касымхановна.

№ 14 сайлау округінің округтік сайлау комиссиясы

Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім ықшамауданы, Ленин көшесі, 63 үй, №149 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Еспергенова Токжан Сагынышовна
Төраға орынбасары – Шалимбет Сандугаш Бактыгулкызы
Хатшы - Байсарина Жансая Жаныбековна
Комиссия мүшелері - Мухашова Саулехан Даулетхановна, Лукбанова Жадра Сериковна, Евдокимова Людмила Анатольевна, Жудурукова ГулбануТоктасыновна.

№ 26 сайлау округінің округтік сайлау комиссиясы

Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан-1 ықшамауданы, 81үй, № 152 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Сарсенбекова Пернеш Амирбековна
Төраға орынбасары – Нұғазы Асет
Хатшы – Сатанбаева Панар Молдахановна
Комиссия мүшелері - Талканбаева Куляш, Садырбаева Анара Хусаингазыевна, Месаколова Карлыгаш Бисенбацқызы, Джексембаева Гульзира Нурсагатовна.

№ 1 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Усть-Каменогорская көшесі, 1үй, № 14 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Мамбетеев Думан Алимбаевич
Төраға орынбасары - Садуакасова Эльмира Кулжановна
Хатшы - Джунусова Нұргүл Ізбасханқызы
Комиссия мүшелері -- Шонжикенова Александра Владимировна, Бакраева Гульмира Манарбековна, Нургожаева Гульбану Абдикеримовна, Мейманбаева Мадина Болатовна.

№ 2 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Коунрадская көшесі, 12А үй, № 114 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Жанпейсова Кульбадан Амриевна
Төраға орынбасары - Акиева Аза Саварбековна
Хатшы- Кидасова Гульнарай Секеновна
Комиссия мүшелері- Аубакирова Мадина Амантаевна, Бакеева Бану Садвакасовна, Иманбековна Гулназ Муратовна, Сарыбаева Айдана Бейбутовна.

№ 3 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Коунрадская көшесі, 12А, № 114 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Зиямова Мунира Тохтыходжаевна
Төраға орынбасары - Мухамеджан Гульбахира Калмаханбетовна
Хатшы - Валиева Айгуль Дулатбековна
Комиссия мүшелері - Белых Евгения Александровна, Айсарова Гулмира Махмутжановна, Чабан Светлана Аминовна, Масибаева Жанар Айдархановна.

№ 4 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Докучаев көшесі, 31А үй, № 91 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Завтурина Людмила Петровна
Төраға орынбасары - Комарова Лариса Юрьевна
Хатшы - Иманбаева Дана Лияшовна
Комиссия мүшелері - Сансызбаева Маржан Кулболдиевна, Бейсенова Уласбек Баймурзаевич, Асанова Адалят Ахмедовна, Дарибаева Сауле Аскаровна.

№ 5 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Докучаев көшесі, 31А үй, № 91 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Абуова Шынар Богенбайкызы
Төраға орынбасары - Сатаева Нургайша Рахимжановна
Хатшы - Исламова Алиям Ахмедовна
Комиссия мүшелері - Асанов Ришат Насирович, Магзомова Гулсим Амангельдиевна, Дубинкина Ольга Адамовна, Юсупова Раногуль Турсунмагаметовна.

№ 6 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Ахременко көшесі, 4 үй, № 82 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Умбетова Балжан Базархановна
Төраға орынбасары - Адиьгиреева Марина Эдуардовна
Хатшы - Кенебаева Бибигуль Кайырулловна
Комиссия мүшелері - Жумабекова Айжан Сламжановна, Кемпекбаева Кульбадан Какимсеитовна, Анаркулова Салтанат Габитовна, Майкенова Асем Молдахановна.

№ 7 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім ықшамауданы, Ленин көшесі, 63 үй, №149 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Манкеева Галия Кайырбековна
Төраға орынбасары - Анарбаева Нурсулу Кожетаевна
Хатшы - Сейтова Асем Сайлаубековна
Комиссия мүшелері - Ушурбакиев Ашимжан Абдуллаевич, Дадаев Аслан Мехманович, Рысмендеева Гульнар Курманбековна, Егизбаев Тлек.

№ 8 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Құрылысшы ықшамауданы, Молодежная көшесі, 2а, № 41 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Есдаулетова Жаннат Джумадиловна
Төраға орынбасары - Кошенова Салтанат Сайдрахмановна
Хатшы - Мырзахметова Артискуль Аскеровна
Комиссия мүшелері - Асылкызы Сайрамкуль, Мұхаділова Аида Советқызы, Жексенбаева Гулмира Долдашевна, Буркитбаева Гульмира Жолдасбаевна.

№ 9 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім ықшамауданы, Ленин көшесі, 63үй, № 171 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Пиличева Ольга Васильевна
Төраға орынбасары - Гермис Елена Оскаровна
Хатшы - Мамутова Мария Азизовна
Комиссия мүшелері - Жексенбаева Алуа Сериковна, Ким Надежда Анатольевна, Алжанова Клара Орынбековна, Губарев Михаил Николаевич.

№ 10 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлов даңғылы, 7552 әскери бөлімі.
Төраға - Алалыкин Юрий Константинович
Төраға орынбасары - Нәлжігітова Жібек Оңғарқызы
Хатшы - Мукамжарова Жанар Тастемировна
Комиссия мүшелері - Атыгаев Фархад Темирханович, Утебаева Сауле Хамитовна, Илиясова Шолпан Абилтаевна, Адилбаева Кулайым Укетаевна.

№ 11 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Ақбулақ ықшамауданы, К.Шарипов көшесі, 38 үй, № 154 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Алмасбаева Каламкас Калиевна
Төраға орынбасары - Каимова Куляй
Хатшы - Китапбаев Ермек Каитбаевич
Комиссия мүшелері - Мырзакасымова Анар Байгалиевна, Мукашева Лазат Ескалиевна, Мунасипова Асель Турехановна, Мүтәліп Перизат Оразалықызы.

№ 12 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Өжет ықшамауданы, Ауезов көшесі, 48, №156 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Сармакова Алмагуль Куанышевна
Төраға орынбасары - Ногайбаев Оразбай Джурсиналиевич
Хатшы - Майлыбаева Молдир Сериккалиевна
Комиссия мүшелері - Алпысбаева Кулсара Шодияровна, Кутпанова Акмарал Тастанбековна, Леонова Наталья Георгиевна, Тункаев Ауелхан.

№ 13 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Өжет ықшамауданы, Ауезов көшесі, 48 үй, №156 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Сулейменова Лязат Умаровна
Төраға орынбасары - Турсынбетова Алуа Акбергеновна
Хатшы - Тайтелиева Мейрамкуль Нурмолдаевна
Комиссия мүшелері - Алибекова Кенжегуль Мырзахметовна, Иванова Лидия Ивановна, Айтикеева Раушан Алимбаевна, Исраилова Гулсеням.

№ 14 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Трудовик ықшамауданы, Центральная көшесі, 12 үй, №156 Жалпы білім беру мектебінің филиалы.
Төраға - Каскабаева Гулзада Закарина
Төраға орынбасары - Заурова Маргарита Сагындыковна
Хатшы - Адыкенева Венера Жакыпбаевна
Комиссия мүшелері - Сабраева Салтанат Жакыпбаевна, Юсупов Юрий Исмаилович, Каскабаева Перизат Рахметуллаевна, Ермекбаева Женискул Калабаевна.

№ 15 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Заря Восток ықшамауданы, Биянху көшесі, 87үй, №150 Жалпы білім беру мектебі,
Төраға - Тохтахунова Гульмира Абдрахимова
Төраға орынбасары - Мансурова Венера Сауровна
Хатшы - Айтмолдина Манар Кырыкбаевна
Комиссия мүшелері - Ашимова Гулинур Генахуновна, Талбаева Кулайман Бежимбаевна, Абирова Жибек Сапарбаевна, Рахмидинов Сайпул Сайдуллаевич.

№ 16 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Заря Восток ықшамауданы, Новая Садовая көшесі, 100А үй, №151 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Медетбекова Забида Омаровна
Төраға орынбасары - Джампейсова Назира Сансызбаевна
Хатшы - Абдуллаева Гульзада Кажигереевна
Комиссия мүшелері - Махаметов Арманжан Махаметович, Тажитдинова Арзигуль Имиджановна, Сагимбаева Акмарал Ергалиевна, Розахун Ахчихан Розахуновна.

№ 17 Сайлау учаскесі 
Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу ықшамауданы, 
Черемушки көшесі, 1үй, № 164 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Мухамедиев Кайрат Тлеулиевич
Төраға орынбасары - Бийсебаева Кумисай Джакановна
Хатшы - Касенова Лилия Халеловна
Комиссия мүшелері - Сапрыгин Роман Алексеевич, Абдикерова Жанар Торгайбековна, Жаламанова Сауле Куанышевна, Пошимова Рима Ералхановна.

№ 18 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу ықшамауданы, Заводская көшесі, 95А үй, № 160 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Друскульдинова Шолпан Дуйсенбековна
Төраға орынбасары - Нургаскаева Санат Кудышевна
Хатшы - Таныштыбаева Гаухар Авелкановна
Комиссия мүшелері - Хамзина Райхан Алимхановна, Жасетова Айшат Бауржановна, Абдирзаков Асет Абдикасымович, Мустафина Гульназ Абдимажитовна.

№ 19 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу ықшамауданы, Шаяхметов көшесі, 17/8 үй,№179 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Иманбекова Шара Талгатовна
Төраға орынбасары - Сейдалиев Ленс Амангелдиевич
Хатшы - Асанбаева Толкын Кенесовна
Комиссия мүшелері - Дарибаева Гулмира Охасовна, Айтымбетова Гулжан Шубаевна, Узаков Айдын Кемелбаевич, Нурбекова Аян Дуйсеновна.

№ 20 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-2 ықшамауданы, Жанқожа батыр көшесі, 202 үй, № 26 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Елеунурова Баян Абдрамановна
Төраға орынбасары - Жайлганова Камила Мурсаловна
Хатшы - Ерманова Рысжан Наушабекқызы
Комиссия мүшелері - Алимкадирова Гулбану Арыновна, Сатуканова Фарида Токтасыновна, Коптлеуова Бибигуль Хасеновна,Куракова Лаззат Нуржауовна.

№ 21 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 ықшамауданы, Өтемісұлы көшесі, 109 үй, № 169 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Жанбаева Улбосын Абдуллаевна
Төраға орынбасары - Наркулова Сайера Ерботаевна
Хатшы - Есимбаева Гульнар Момышевна
Комиссия мүшелері - Катекова Бальжан Капасовна, Исимова Жанылсын Абикаировна, Кожанова Шолпан Ауелбековна, Кыдырманова Айгерим Есиловна.

№ 22 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлов даңғылы, 228үй, №5572 әскери бөлімі.
Төраға - Чумаченко Вячеслав Павлович
Төраға орынбасары - Серикбаев Айдос Сталханович
Хатшы - Кайназарова Айман Абдашимовна
Комиссия мүшелері - Муханов Гани Мадениетович, Айтбаев Руслан Кайратович, Тусупов Марат Ерланович, Абдуалиев Адил Казбекович.

№ 23 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан-1 ықшамауданы, 81үй, № 152 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Байгабулова Алтынкуль Турекуловна
Төраға орынбасары - Космуратов Кайсар Нурманбекулы
Хатшы - Әзімбаев Айдарбек Мықтыбекұлы
Комиссия мүшелері - Назарбекова Карлыгаш Кантбековна, Талгарбеков Куаныш Болатович, Азербаева Гаухар Бекмуратовна, Джылкыбаева Жанат Бактыбаевна.

№24 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы «Дархан» ықшамауданы, Х.Алтай көшесі, 24/1 үй, № 25 Қалалық емхана.
Төраға - Мазбаева Алия Муратовна
Төраға орынбасары - Жалгасбаева Алия Табынбаевна
Хатшы - Сейітбай Асқар Нұрқасымұлы
Комиссия мүшелері - Ниязова Рушангуль Махмутовна, Әскербекова Аяужан Әскербекқызы, Косшигулова Майгул Умурзаковна, Есенова Акбопе Нурдаулетовна.

№ 25 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Заря Восток ықшамауданы, Новая Садовая көшесі, 100А үй, №151 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Тажибаева Назгуль Ержигитовна
Төраға орынбасары - Молдажанова Гуля Мейрамбаевна
Хатшы - Проводникова Светлана Ивановна
Комиссия мүшелері - Тузиябеков Бауржан Асетович, Сейтжанова Алия Уалиевна, Тажиева Сузанна Анарбековна, Джунусова Амина Оспановна.

№ 26 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Калининградская көшесі, 45үй, № 3 троллейбус паркі.
Төраға - Дюсекова Маржан Жумахановна
Төраға орынбасары - Паимцева Наталья Александровна
Хатшы - Арипова Сурея Яяевна
Комиссия мүшелері - Нуркетаева Жанаргул Ашкеновна, Талипова Асиям Туглукжановна, Бельская Ольга Владиславовна, Трубакова Галина Николаевна.

№ 27 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Ақбулақ ықшамауданы, Шарипова көшесі, 38үй, №154 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Аманбекова Салтанат Садырбаевна
Төраға орынбасары - Мусаева Айгуль Асановна
Хатшы - Актымбаева Гульнара Орашевна
Комиссия мүшелері - Саханова Асель Муеретовна, Ошурова Сауле Муратхановна, Момбаева Айгуль Казизовна, Куралбекова Назира Арипбаевна.

№28 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы каласы Алғабас 1 ықшамауданы, 1/65 үй, № 182 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Зейнуллаева Шырынкул
Төраға орынбасары - Болекбаева Камшат Мусафатовна
Хатшы - Кенжебек Ғабит Қарбайұлы
Комиссия мүшелері - Зиябек Қуаныш Мақсұтұлы, Тулепбаева Гульбану Бахитжановна, Ташпаева Камила Мухаметкеримовна, Мухамедияров Нурлан Бакыталдынович.

№ 29 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Көк-қайнар ықшамауданы, Абай көшесі, 123 үй, № 149 Жалпы білім беру мектебінің филиалы.
Төраға - Жетписбаева Шолпан Амандосовна
Төраға орынбасары - Абдрасулова Бакыткул Турдалиевна
Хатшы - Атагозинова Гулмира Серикболовна
Комиссия мүшелері - Мухамеджанова Насилхан Джетеновна, Баелиев Жексен Нуртаевич, Ынтыкбаева Зульфия Мэлсовна, Муллаходжаева Гульнара Анваровна.

№ 30 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 ықшамауданы, Өтемісұлы көшесі, 109 үй,  №169 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Бекенова Гульжан Мирзалиевна
Төраға орынбасары - Жабыкбаев Айдос Муратулы
Хатшы - Әбілда Сәуле Махамбетқызы
Комиссия мүшелері - Нусипова Гаухар Байдалиевна, Отарова Нургуль Нургалиевна, Исмаилова Дина Мухаметжановна, Саметаева Жазира Досмаганбетовна.

№ 31 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Құрылысшы ықшамауданы, Молодежная көшесі, 2а үй, №41 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Байтокаева Улшат Шадматовна
Төраға орынбасары - Макашева Баянкуль Жунусовна
Хатшы - Смагулова Динара Токтаровна
Комиссия мүшелері - Манкеева Бибигуль Ораловна, Турсунбаева Кульзира Кудайбергеновна, Мамытханова Керимхан Нургабыловна, Есенова Бибихатша Кеншимбаевна.

№ 32 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім ықшамауданы, Ленин көшесі, 63 үй, №171 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Логвиненко Светлана Федоровна
Төраға орынбасары - Солтанбекова Алия Алимбековна
Хатшы - Маджара Венера Маратовна
Комиссия мүшелері - Шынберген Бақытжан Райынбекұлы, Жаксыбекова Нурзия Таңатарқызы, Нураханова Светлана Дмитриевна, Орманбеков Мади Нурымбаевич.

№ 33 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-2 ықшамауданы, Жанқожа батыр көшесі, 202 үй, №26 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Адилова Айнагуль Маратовна
Төраға орынбасары - Жуманова Алтынгул Алдибаевна
Хатшы - Мешитбаева Гульмира Турсуновна
Комиссия мүшелері - Батырханова Самал Куанышбаевна, Умбетбаева Гулбахыт Ергешовна, Кабдулкаримова Алмагуль Дуйсеновна, Джолдасова Улбола Жумахановна.

№34 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-2 ықшамауданы, Жанқожа-батыр көшесі, 191 үй, №22 қалалық емхана.
Төраға - Турсунов Аким Хазреталиевич
Төраға орынбасары - Байкатова Гулия Токеновна
Хатшы - Иманбаева Гаухар Кыдырлиевна
Комиссия мүшелері - Заманбеков Ерғазы Жылқыбайұлы, Ахметов Бегалы Токбергенович, Умтилдаева Анна Турсынжановна, Багашарова Бекзада Абдирасиловна.

№35 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Өжет ықшамауданы, Әуезов көшесі, 48 үй, №156 Жалпы білім беру мектебі мектебі.
Төраға - Умурзакова Айгуль Кенисбековна
Төраға орынбасары - Каюмова Гульнара Файдрахмановна
Хатшы - Ботанова Айнур Шайсултановна
Комиссия мүшелері - Абиров Мурат Атиевич, Естаева Гульсумхан Садыковна, Нарбутаев Шухрат Абдувалиевич, Султанбаева Айгуль Несипбаевна.

№ 36 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы,Ақкент ықшамауданы, 19 үй, №181 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Шанкереева Бибигуль Кабисалыковна
Төраға орынбасары - Кенжегарина Арайлым Заузакызы
Хатшы - Илесова Жулдыз Иманалыевна
Комиссия мүшелері - Муханбеталиева Толкын Бейсеновна, Ахметова Салтанат Маратовна, Утебаева Фарида Сатымовна, Байтуова Гульбайра Каниовна.

№37 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ ықшамауданы, Суат көл көшесі, №41 үй, №178 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Жұмашқызы Раушан
Төраға орынбасары - Утешова Мейрхан Кауынтаевна
Хатшы - Есмолдаева Жанар Рыскулбековна
Комиссия мүшелері - Шайдильдина Мадина Мухтаровна, Джумабаева Гульнар Бейсембековна, Кошаметова Мнаим Кенесовна, Сисенова Гулнай Досмухановна.